وبلاگ blog" name="description"> , weblog, daily, writing, persianblog, mehrave.com , blog , persian , iran , iranian, farsi, weblogs, blogs, وبلاگ, یادداشت روزانه, پرشین بلاگ , وبلاگ فارسی , وبلاگ ایرانی , وب نوشت " name="keywords"> " href="http://pape.persianblog.ir/rss.xml" /> اولین صحبت های جنیفر لوپز پس از جدایی از همسرش! - اخبار هنرمندان دنیا

اخبار هنرمندان دنیا

هنرمندان امریکایی

+ اولین صحبت های جنیفر لوپز پس از جدایی از همسرش!

 

جنیفر اعتقاد داشت باورش را به عشق از دست نمی دهد و در رابطه با معقوله عشق همیشه خوش بین و مثبت است.

این خواننده و بازیگر آمریکایی که اخیرا به پایان رسیدن سومین ازدواجش را اعلام کرد اصرار دارد که او دوباره خوشبختی و سعادت را پیدا خواهد کرد.

او در مصاحبه با مجله Vanity Fair اعلام داشت : " تصمیم به جدایی از مارک سخت ترین تصمیمی بود که تا کنون گرفته ام. از ته دل می خواستم که این خانواده پا بر جا بماند ، نه فقط من بلکه هر دوی ما تمام تلاش خود را کردیم اما متاسفانه گاهی اوقات سرنوشت آنجوری که ما میخواهیم رقم نمی خورد ولی با تمام این اتفاقات من هنوز اعتقادم را به عشق از دست نداده ام و تا آخر عمر نسبت به آن خوشبین هستم."

جنیفر 42 ساله همچنین اذعان داشت کار حرفه ای او ضربه جبران ناپذیری را به زندگی خصوصی او وارد کرده است ! او می گوید : " در سال های اول ازدواجمان اکثر اوقات با هم به مسافرت می رفتیم.

من زیاد کار نمی کردم و در اکثر تورهای مارک او را همراهی می کردم

و حتی یک فیلم نیز با یکدیگر بازی کردیم ولی بعد از چند سال اوضاع کمی پیچیده شد ، پس از بچه دار شدن نمی توانستم او را زیاد همراهی کنم و باید در کنار بچه ها می ماندم و بعد از آن نیز دوباره به کار اجرا برگشتم و این باعث می شد خیلی کم در کنار یکدیگر باشیم.

نویسنده : نگین نامجو ; ساعت ۱۱:٢٧ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/٩/۱٠
تگ ها: